o nas szkoła KiteAcademy

Poleca nas WP, SPORT, PRESTIŻ

W czerwcowym wydaniu magazynu Prestiż ukazał się artykuł o kitesurfingu. Redakcja wybrała KiteAcademy jako szkołę polecaną czytolnikom. Były zdjęcia, były wywiady, pokazaliśmy renomę i klasę. Jak widać jesteśmy najlepsi.

magazyn PRESTIŻ poleca naszą szkołę

Poleca nas Trojmiasto.pl

Ekipa portalu Trojmiasto.pl przyjechała do nas na kurs (zrobili wcześniej rozpoznanie wśród szkółek). Wybrali nas - nauczyli się kitesurfingu. Nakręcili film, napisali artykuł. Polecają nasze kursy.

Mamy najlepszych instruktorów

Nad organizacją i bezpieczeństwem czuwa doświadczona kadra. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia i kliku letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów - możesz na nich polegać, dobrze znają plaże i dbają o bezpieczeństwo wokół Ciebie. Jesteś w dobrych rękach...

kitesurfing kursy

Mamy najlepszy sprzęt

Przy odpowiednim sprzęcie można zyskać godzinę czasu na nauce sterowania latawcem. A zaoszczędzony czas poświęcić doskonaleniu pływania na desce. Możesz polegać na naszym doświadczeniu, latawce najlepszych marek Duotone, Cabrinha oraz deski SU-2 to obecnie zestawy, na których zrobisz najszybsze postępy.

kitesurfing kursy

Ponad 14 lat doświadczenia

Szukaj doświadczenia - można szybciej... łatwiej... prościej... Pierwszy dzień szkolenia dobrze jest zakończyć próbnymi startami na desce. Taki szczegół... a gdy tak zrobisz... w drugim dniu zajęć będziesz po prostu doskonalić technikę pływania. Po 2 godzinach pojawią się pierwsze ślizgi. Przez kolejne 3 h wystarczy się rozpływać... Tym sposobem, po dwóch dniach kursu zaczniesz pływać samodzielnie na desce !!!

kitesurfing kursy

Jesteśmy pracowici

Jesteśmy pełni energi i mamy wysokie predyspozycje do przekazywania wiedzy. To jest jakość KiteAcademy... gdy instruktor zamiast omawiać błędy  podaje właściwe rozwiązania ,,to się robi tak i tak..." Prezentujemy wysoki poziom w nauce kitesurfingu. Dajemy możliwość spędzania najlepszych chwil wśród słońca, wiatru, wody i fenomenalnych ludzi...

kitesurfing kursy

Mamy 3 bazy stacjonarne

Wybierz naszą szkołe z prywatną plażą i ucz się 2 x szybciej... na zatłoczonych kempingach wykorzystuje się 50% czasu - nauka jest możliwa gdy 50 metrów przed kursantem jest wolne miejsce... zerknij na zdjęcie po prawej, tak to wygląda w sezonie... Ucz się u nas, na prywatnej plaży sam na sam z instruktorem, wykorzystasz czas w 100 %. Podsumowując dobre miejse = 10 x więcej umiejętności.

kitesurfing kursy

Międzynarodowa Licencja

Szkolenia prowadzone są według metodyki Polskiej Organizacji Kitesurfingu. Dzięki temu otrzymujesz pewność poprawnego przebiegu kursu a przede wszystkim omówienie i praktykę elementów wpływających na Twoje bezpieczeństwo. Po takim szkoleniu możesz być pewien swoich umiejętności. Będziesz dobrze przygotowany.

kitesurfing kursy

Wysoki poziom pływania

Na kajcie uczy się i pływa gdy wieje w kierunku brzegu (bezpieczeństwo). Zyskaj dodatkowe 30 % szkoleń i dni wietrznych... gdy zajdzie potrzeba przejedziemy razem w okolice Rewy, Pucka, Helu, Władysławowa - tam gdzie będzie wiało w kierunku brzegu. Dzięki temu, w ciągu jednego przyjazdu ukończysz pełny kurs kitesurfingu.

kitesurfing kursy