Regulamin szkoły

Promocja: 2 godziny pływania gratis

Aby skorzystać z promocji należy zarezerwować pełny kurs 12 godzinny oraz wpłacić 30% zaliczki. Wówczas dana osoba (lub para) otrzyma 2 godziny wypożyczenia 1 zestawu do samodzielnego pływania gratis. Do wykorzystania w terminie 7 dni po ukończeniu kursu. Ponadto dotyczy osób, które w trakcie szkolenia wykażą umiejętność przepłynięcia dystansu 50 metrów w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

1 Dzień pływania 100 zł taniej

Darmowy dojazd

Przysługuje po okazaniu biletu PKP, LOT, PKS. Potrzebę transportu należy zgłosić w recepcji przed dokonaniem rezerwacji kursu. Recepcja ustali czy transport z wskazanego hotelu będzie w danym terminie możliwy.

Darmowy dojazd

Nocleg od 40 zł

Potrzebę noclegu również prosimy zgłosić przed dokonaniem rezerwacji kursu. Recepcja sprawdzi dostępność i potwierdzi możliwość zakwaterowania lub pomoże w znalezieniu dogodnego obiektu hotelowego.

Nocleg od 30 zł

Regulamin

Główna siedziba Szkoły KiteAcademy znajduje się w Egipcie w miejscowości Hurghada. Realizacją Państwa szkoleń w Polsce zajmują się współpracujące z nami szkoły KiteResort, KiteLoop, SurftoFly, FlowCamp. Nasi podwykonawcy ponoszą całkowitą odpowiedzialność.

Informujemy, że mogą wystąpić drobne różnice w programie kursu. Na stronie podaliśmy umiejętności które zazwyczaj udało się opanować kursantom w przedstawionym czasie. Zdarzały się osoby którym w ciągu 6 - 8 godzin udało się popłynąć do końca płycizny i zawrócić. Ale też zdarzały się też osoby którym w ciągu 12 godzin nie udało się przepłynąć ani metra.

kitesurfing kursy

kitesurfing jest jednym z trudniejszych sportów w nauce. Ponadto jednym z droższych. Za to jest tak niesamowity i fascynujący. Przed podjęciem decyzji o nauce prosimy oszacować swoje predyspozycje oraz możliwości finansowe.

Wszystkie ceny podane są w przeliczeniu na osobę. Cena kursu w parze płatna jest od osoby. Gdy nie znajdzie się osoba chętna do nauki w parze wówczas zrealizowany zostanie kurs indywidualny wg cennika dla 1 osoby.

Rezerwacja odbywa się na podstawie wpłaty 30% zadatku. Zadatek nie podlega zwrotowi z powodu braku wiatru, braku pogody itp. Wykupione i nie zrealizowane godziny są do wykorzystania w ciągu kolejnego przyjazdu, maksymalnie w ciągu dwóch lat. Certyfikat wydawany jest na podstawie zdobytych umiejętności (nie na podstawie wykupionych godzin).

kitesurfing kursy

Sprzęt wypożyczamy tylko dla osób dobrze pływających. Jeśli osoba wypożyczająca będzie stwarzała zagrożenie na wodzie, anulujemy dalszą możliwość korzystania ze sprzętu. Sprzęt wypożyczamy za kaucją 500 zł. W przypadku uszkodzenia latawca zostanie pobrana opłata 200 zł za każde 50 cm uszkodzenia materiału. W przypadku przerwania linek 250 zł.

Dodatkowo muszą Państwo mieć świadomość, że kitesurfing jest sportem ekstremalnym i wysoce niebezpiecznym dla Państwa i osób które znajdą się w Państwa otoczeniu. Za wszelkie straty, uszczerbek na zdrowiu, szkody wyrządzone innym osobom odpowiadają Państwo osobiście zwalniając z odpowiedzialności: instruktorów, właścicieli szkół oraz obsługę. Warto aby zakupili Państwo prywatne ubezpieczenie OC + NW.

Tak więc mamy wszystko ustalone, jeśli pojawią się najdrobniejsze pytania, prosimy je kierować do recepcji szkół współpracujących. Obsługa chętnie podpowie i pomoże w wyborze odpowiedniego kursu.

Kitesurfing Nauka

Kontakt