Kitesurfing Hel – sezon rozpoczęty zapraszamy

Mamy bardzo ciepłą wiosnę, jest bardzo dobra pogoda na kitesurfing Hel. Szkoła w pełni czynna, dla kursantów przygotowane ciepłe pianki 6 mm, można spokojnie pływać 3 – 4 godziny i jest pełen komfort. Zapraszamy wszystkich gorąco.

Kitesurfing Hel - szkolimy do 30 października

Czy da się uprawiać kitesurfing na Helu aż do końca października, oczywiście że tak. Potrzebne są tylko ciepłe pianki. Mamy takie w szkole. Aż 6 mm gumy, robi naprawdę dobrą robotę. Sprawdzone nawet przez szczupłe surferki. Na Helu jesienią można pływać spokojnie 3 – 4 godziny. Do tego na kitesurfing mnóstwo wiatru i dobrej pogody. Zapraszamy gorąco wszystkich na kitesurfing Hel oczywiście na kurs, łatwy dojazd, 3 – 4 dni pływania ciągiem.
Naprawdę rozważcie przyjazd jeszcze w tym roku i podciągnijcie swoje umiejętności. Możecie liczyć na najbardziej wykwalifikowanych instruktorów. Kilka cennych rad i zaczniecie ostrzyć, poprawicie postawę. No i zapraszamy oczywiście na Hel na naukę skoków. Będziecie zadowoleni.
Dwie nasze bazy są w pełni czynne, możecie liczyć na dobrą obsługę, ciepłe napoje, bardzo dobra atmosferę. Czekamy na zgłoszenia. Jeden telefon do nas i za chwilę widzimy się na wodzie. Do zobaczenia na plaży.